Filozofia biura

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.

 

  Witamy na stronie internetowej Biura Podatkowo-Rachunkowego „Plus-Minus”  prowadzonego przez doradców podatkowych


      

  Biuro Podatkowo-Rachunkowe „Plus-Minus” Jan Głaz i wspólnicy Spółka Komandytowa jest podmiotem gospodarczym powstałym z przekształcenia spółki cywilnej, działającej od 1992 roku - jednego z pierwszych biur podatkowo-rachunkowych w województwie małopolskim. W oddziałach w Stryszawie i Bielsku-Białej Spółka zatrudnia 15 osób: doradców podatkowych, ekonomistów, księgowych oraz specjalistów z zakresu ZUS. Współpracuje z biegłym rewidentem, prawnikiem i notariuszem.  

W zakresie oferowanych przez nas usług znajduje się kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, obejmująca w szczególności prowadzenie księgowości, ZUS, kadry, reprezentację w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz doradztwo podatkowe.

 

Podstawy prawne naszej działalności to:

  • ustawa z dnia 5 lipca 1996r. o doradztwie podatkowym
  • wpis do Krajowego Rejestru Sądowego w rejestrze przedsiębiorców
  • NIP
  • Regon
  • ubezpieczenia OC: Biura i doradców podatkowych.

Przestrzeganie etyki zawodowej stanowi fundament każdego zawodu zaufania publicznego, a więc także zawodu doradcy podatkowego. Zapewniamy zachowanie pełnej i nieograniczonej w czasie tajemnicy zawodowej.

W działalności kierujemy się dobrem swoich klientów, poszanowaniem obowiązków wynikających z uczciwości, godności i dobrych obyczajów.